Vasario 16-tąją Virginija Katinienė apdovanota Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medaliu!

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos proga už nuopelnus Lietuvai ir mūsų šalies vardo garsinimą pasaulyje valstybinius apdovanojimus įteikė 39 Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams.

„Atkurtai Lietuvos valstybei – 101 metai, pradėjome antrąjį atkurto valstybingumo šimtmetį. Vasario 16-oji yra būtent ta diena, kai kalbame apie savo Tėvynės laisvę. Ne tik valstybės, bet ir kiekvieno žmogaus – teisę laisvai gyventi, savarankiškai mąstyti, dirbti savo valstybei. Todėl bet kokį pasikėsinimą iš vidaus ar iš išorės priimame su dideliu pasipriešinimu. Mes žinome laisvės kainą ir esame pasirengę kiekvieną kartą iš naujo ją mokėti“, – sakė Prezidentė.

Pasak šalies vadovės, visi, kurie šią dieną įvertinti valstybės apdovanojimais, yra tie žmonės, kurie supranta, ką reiškia valstybės laisvė ir ką reiškia jai dirbti.

Džiaugiamės, kad Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medaliu apdovanota pedagogė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos choro „Viva Voce“ vadovė, chorinės muzikos tradicijų puoselėtoja Virginija Katinienė. Savo mokytoją daina pasveikino „Viva Voce“ merginos (nuotr.). 

 

Nuoširdžiai sveikiname!!!

Parašykite komentarą