„VASAROS AKADEMIJA“ – rugpjūčio 6-10 dienomis Birštone

Gerbiami kolegos,
mieli Lietuvos chorų sąjungos nariai,

noriu informuoti, jog planuojame rengti VASAROS AKADEMIJĄ rugpjūčio 6-10 dienomis Birštone. Ji vyks kartu su „Junior Choir Camp 2020“ – renginiu, pakeisiančiu dėl pandemijos į 2022 m. nukeltą festivalį „Europa Cantat Junior“. Vasaros akademijos turinys dar nėra visiškai aiškus, tačiau planuojama, jog atvyks kai kurie lektoriai, kurie turėjo atvykti  į Europa Cantat Junior. Jie dirbs ir su „Junior Choir Camp 2020“, ir su Vasaros akademijos dalyviais.

Taigi, netrukus pakviesime registruotis į Vasaros akademiją. Renginys kainuos 225 Eur (200 Eur kainuos nakvynė ir apgyvendinimas, 25 Eur – programa). Lietuvos chorų sąjunga savo nariams padengs pusę nakvynės ir maitinimo kaštų ir renginio kainą sumažins iki 125 Eur. Jei dar nesate LCHS narys, juo galite tapti labai paprastai: https://lchs.lt/nariai-lt/

Registruojantis į Vasaros akademiją iškart reikės sumokėti 20 Eur avansą pavedimu į nurodytą sąskaitą. Nesumokėjus avanso Jūsų registracija į renginį nebus įskaitoma. 
Vasaros akademijos programą ir lektorius pasistengsime paskelbti kiek įmanoma greičiau.
 
SVARBI PASTABA:
Į ECJ jau užsiregistravę iš naujo registruotis neturi, jų registracija automatiškai perkeliama į „Junior Choir Camp 2020“. Tai bus bendras renginys – ir tų, kas ketino dalyvauti ECJ, ir Lietuvos chorų sąjungos „Vasaros akademija“.

Laukite pranešimo dėl registracijos į Vasaros akademiją ir fiksuokite datas:

rugpjūčio 6-10 d., Birštonas.

Rasa Gelgotienė

 

Parašykite komentarą