Steigiami Jungtinio Lietuvos vaikų choro filialai

Ieva Krivickaite

Ieva Krivickaitė

 

Lietuvos nacionalinis kultūros centras ir VšĮ Choro studija „Ugnelė“ kviečia Jūsų kuruojamus chorų vadovus ir muzikos pedagogus su vaikais prisijungti prie regionuose steigiamų Jungtinio Lietuvos vaikų choro filialų.

Jungtinis Lietuvos vaikų choras – mūsų šalyje pirmą kartą taikomas muzikinio švietimo modelis, kai choro nariai surenkami iš skirtingų miestų, miestelių ir kaimų ir repetuoti susirenka vieną kartą per mėnesį. Kol vaikai repetuoja, jų pedagogai dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose. 2016 m. pavasarį suburtas choras jau surengė keturis pilnos apimties koncertus Vilniaus Šv. Kazimiero, Šv. Jokūbo ir Pilypo, Šv. Kotrynos, Molėtų Šv. Petro ir Povilo bažnyčiose, gyvai įrašė kompaktinį diską, koncertavo Latvijoje.

Šiemet Jungtinis Lietuvos vaikų choras pasipildys naujais nariais – bus įsteigti choro filialai Šakiuose, Visagine, Gargžduose ir Vilniuje. Norintys dalyvauti pedagogai ir vaikai turi išsirinkti sau geografiškai artimiausią tašką. Nesvarbu, ar jie jau turi savo chorą – dainuoti norime pakviesti visus 11-17 m. amžiaus vaikus, o kartu tobulėti – visus muzikos pedagogus, kuriems artimos chorinio dainavimo ir komandinio darbo idėjos. Dalyvavimas projekte ir vaikams, ir pedagogams – visiškai nemokamas. Išmoktą repertuarą kartu su Jungtinio Lietuvos vaikų choro nariais iš kitų miestų vaikai atliks kovo 11 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje. Kviečiame patirti nepamirštamus įspūdžius!

Apie projektą daugiau galite paskaityti čia: http://www.chorasugnele.lt/jungtinis-choras/

Parašykite komentarą