Skelbk savo informaciją Choras.lt

 

Choras.lt siekia skleisti informaciją apie visų Lietuvos chorų veiklą. Kviečiame chorus prisijungti prie mūsų veiklos – siųsti straipsnius apie savo chorą. Laukiame straipsnių apie jūsų choro gyvenimą – choro istoriją, vadovus, koncertus, keliones, chorinės muzikos renginius. Straipsnius siųskite adresu rasa@choras.lt ir mikalajuniene.rasa@gmail.com.

Choras.lt publikuojame visus mums atsiųstus straipsnius, jei tik jie susiję su chorais ir chorine muzika.

 

 

 

Komentarai ( 4 ):

 1. Šį šeštadienį, birželio 9 d. 18 val. Vilniaus dailės akademijos Gotikinėje salėje koncertuosime kartu su choru iš JAV (Middlebury College Choir), kuris švenčia savo 30 metų jubiliejų ir ta proga surengė turą po Baltijos šalis. Jau buvo Estijoje ir Latvijoje, o dabar atvažiuoja į Vilnių. Informacija apie jų turą: http://www.middlebury.edu/…/Ense…/collegechoir/choirtour2018

  Informacija apie chorą: http://www.middlebury.edu/academics/…/Ensembles/collegechoir

  Koncerto pabaigoje bus nedidelis siurprizas – porą kūrinių atliksime kartu. Jeigu kam nors įdomu, kaip mums seksis juos mokyti lietuviško kūrinio, o jiems mus jų repertuaro kūrinio, gali prisijungti prie Workshop’o, kuris taip pat vyks VDA patalpose tą pačią dieną nuo 14 val.

  Koncerto skelbimas Facebook: https://www.facebook.com/events/211918622922337/

 2. Šiais metais vėl gautas kvietimas chorams,dalyvauti religinėje šventėje „Corpus Christi“ Antverpene Belgijoje birželio 6 d.Programa:giedojimas šv.Mišių metu, giedojimas ir dalyvavimas procesijoje,koncertas vienuolyno sodelyje parapijiečiams. Kelionės organizatorė Rima Čepurnienė,tel.868954571, el.p.:r.cepurniene@gmail.com

 3. Vilniaus uteniškių mišrus choras „Indraja“
  Skelbia naujų choristų priėmimą. Visus kas myli dainą ir nori dainuoti , kviečiame rugsėjo 3 dieną (sekmadienį) 10 valandą į Dailės akademijos Gotikos salę, Maironio g. 6 ( prie šv. Onos bažnyčios)
  Laukiame Jūsų.
  Choro vadovė: Daina Abariūtė Lazauskienė
  Telefonas: 862278330

Parašykite komentarą