Prof. Algis Zaboras kviečia Lietuvos chorus į Granadą

Prieš porą dienų choras.lt redakcija gavo laišką iš pietų Ispanijos, Andalūzijos regiono, Granados miesto, kuriame šių metų kovo 10 dieną vyks tarptautinis chorų festivalis „Cantemos“. Būtent apie šį festivalį choras.lt skaitytojus informuoti paprašė jo meno vadovas ir dirigentas prof. Algis Zaboras:

„Siunčiu savo eilinio ir jau septinto chorinės muzikos festivalio Granadoje (Ispanija) afišą. Siunčiu ne  norėdamas pasipuikuoti, bet atkreipti Lietuvos chorų vadovų dėmesį ir, kas man itin svarbu, pakviesti chorus iš Lietuvos atvykti į kitų metų festivalius Granadoje. Ankstesniuose jau yra dalyvavę chorai iš Lietuvos, kaip antai:  doc. A. Šumskio vadovaujamas Klaipėdos universiteto choras „Pajūrio aidos“ bei Vilniaus universiteto chorai „Gaudeamus“ ir „Pro musica“, vadovaujami gerbiamos Rasos Gelgotienės. Bendromis visų chorų dalyvių pastangomis jau esame atlikę pluoštą stambių vokalinių instrumentinių kūrinių. Šią tradiciją šiemet tęsiame su Carlo Orffo „Carmina Burana“,  o kitąmet taip pat jau turime kai ką sumanę.

Gerbiami kolegos, mielai kviečiu atvykti, nors kelias ir tolimas… bet malonų ir kūrybingą pasibuvimą prižadu. Mane rasite adresu: a.zaboras@gmail.com
 Naudodamasis proga sveikinu visus kolegas – chorų vadovus bei dainininkus – su Tėvynės Lietuvos 100-mečio švente, o taip pat linkiu kuo didžiausios sėkmės šiai progai skirtoje Pasaulio lietuvių Dainų šventėje.
pagarbiai
 prof. Algis Zaboras
Tarptautinio chorų festivalio „Cantemos“ meno vadovas ir dirigentas“
 

Parašykite komentarą