„Pokalbiai prieš uvertiūrą“: LNOBT ragina į spektaklius atvykti anksčiau

 

Švęsdamas 100-ąjį sezoną, Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras atsigręžia į daugelyje pasaulio teatrų gyvuojančią susitikimų prieš spektaklius tradiciją. Nuo šiol žiūrovai, atvykę į teatrą ankstėliau, turės galimybę dalyvauti „Pokalbiuose prieš uvertiūrą“: aptarti scenoje laukiantį vaidinimą su muzikologais, operos kritikais, atlikėjais arba autoriais.

‎‎

„Pokalbiai prieš uvertiūrą“ numatomi spalio 2 d. prieš operą „Karmen“, spalio 10, 11 ir 12 d. prieš operą „Figaro vedybos“, lapkričio 3, 5, 7, 9 ir 12 d. prieš operą „Madam Baterflai“, lapkričio 21 d. prieš baletą „Piaf“, lapkričio 22 d. prieš operą „Idomenėjas“ ir gruodžio 6 d. prieš baletą „Eglė žalčių karalienė“.


Vakarais, kai rengiami „Pokalbiai prieš uvertiūrą“, LNOBT paradinės durys žiūrovams atsivers anksčiau – jau nuo 17 val. Tad prieš turiningus pašnekesius teatro fojė galėsite susišildyti kava ar paskanauti garsiojo „Operos“ karšto šokolado. Susitikimų Marmurinėje fojė pradžia – 17.30 val.


Tikimės, kad „Pokalbiai prieš uvertiūrą“ padės žiūrovams išsamiau pažinti LNOBT scenoje rodomus veikalus, kryptingai sutelkti dėmesį į kertines rodomų pastatymų savybes bei didžiausio atlikėjų virtuoziškumo reikalaujančias kūrinių vietas. O tuo pačiu paskatins publiką nuosekliau domėtis baleto ir operos pasauliu bei tapti ne tik žiūrovais, bet ir žinovais.

Renata Baltrušaitytė

Parašykite komentarą