Nikodemo Martinonio jaunųjų dirigentų konkurso rezultatai

Martinonio konkurso dalyviai 2017 n

2017 m. lapkričio 11 d. Kauno, Juozo Gruodžio konservatorijoje, vyko respublikinis Nikodemo Martinonio vardo jaunųjų dirigentų konkursas. Jame jėgas išbandė jaunieji dirigentai iš M.K.Čiurlionio menų gimnazijos, Vilniaus “Ąžuoliuko” muz. m-klos, J.Tallat-Kelpšos  konservatorijos, Šiaulių S.Sondeckio menų mokyklos, Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijos, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos, Kauno Sakralinės muz. m-klos, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos – iš viso 21 jaunuolis.

Konkursas vyko dviem turais, I-ajame – dirigavimas prie fortepijono, II-ame – dirigavimas Kauno Sakralinės muzikos mokyklos jungtiniam chorui „Cantores David“ (vad. Mindaugas Radzevičius) ir Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos mišriam chorui.

Jaunųjų dirigentų darbą vertino Kauno valstybinio choro vadovas, VDU MA profesorius Petras Bingelis (pirmininkas), choro “Kamertonas” ir ansamblio “Acusto” vadovas Kęstutis Jakeliūnas bei choro “Indraja” vadovė, ilgametė Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos dėstytoja Zinaida Gerasina. 

JAUNŲJŲ DIRIGENTŲ KONKURSO,

skirto Nikodemui Martinoniui atminti,

R E Z U L TA T A I

A kategorija

Gabrielė Budrytė – I laipsnio diplomas ir spec. prizas už geriausiai padiriguotą privalomą kūrinį
Mokytoja Jolanta Vyšniauskienė, koncertmeisterės Živilė Čapienė ir Olga Lebedeva
Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija, 2 kl.
John Leavitt – ,,Festival sanctus“

Agnė Ankudovičiūtė – II l. diplomas
Mokytoja Renata Gilienė, koncertmeisterė Janina Kalinaitė
Vilniaus Juozo Tallat – Kelpšos konservatorija, 10 kl.
Giuseppe Verdi (Džiuzepė Verdi) – Čigonų choras iš op. “Trubadūras”

Gabija Šinkevičiūtė – II l. diplomas
Mokytoja Ingrida Tarvydienė, koncertmeisterė Greta Drenseikaitė – Paliulienė
Kauno Sakralinės muzikos mokykla, 8 kl.
Peter Anglea – „Jubilate Deo“

Viktorija Bulkšaitė – III l. diplomas
Mokytoja Jolanta Vyšniauskienė, koncertmeisterės Živilė Čapienė ir Olga Lebedeva
Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija, 3 kl.
Bronius Kutavičiaus / Sigitas Geda – ,,Kaimo kapinaitės“

Nomeda Kašinskaitė – III l. diplomas
Mokytoja Vilma Masienė, koncertmeisterė Daiva Maskoliūnienė
Kauno Juozo Gruodžio konservatorija, 3 kl.
Giedrius Kuprevičius / Vytautas Mačernis – „Rudens sonetas“

B kategorija

Aistė Krivickaitė – I l. diplomas
Mokytoja Eglė Ganusauskienė, koncertmeisteriai Dainius Jozėnas, Irina Cymbal
Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla, 12 kl.
Георгий Васильевич Свиридов (Georgij Vasiljevič Sviridov) – 2 dalis ,,Žiema dainuoja“ iš ch. poemos ,,Sergejui Jeseninui atminti“

Laurynas Kanevičius – II l. diplomas
Mokytojas Raimondas Katinas, koncertmeisteris Dainius Jozėnas
Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla, 11 kl.
Пётр Ильич Чайковский (Piotr Iljič Čaikovskij) – op. „Mazepa“, Bausmės scena, 2 v. finalas

Beatričė Tylaitė  – II l. diplomas
Mokytoja Saulė Kriščiūnaitė, koncertmeisteris Dainius Jozėnas
Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla, 11 kl.
John Rutter – „Gloria Patri„ iš „Magnificat“

Saulė Emilija Rašimaitė – II l. diplomas
Mokytojas Romualdas Gražinis, koncertmeisterė Sigutė Gražinienė
Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla, 11 kl.
Mikalojus Konstantinas Čiurlionis – ,,De profundis“

Lukas Brazauskas  – III l. diplomas ir spec. prizas už geriausiai padiriguotą privalomą kūrinį
Mokytoja Rita Daukantaitė, koncertmeisterė Liudmila Filimonenko
Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, 4 gimn. kl.
Zane Randall Stroope – „Lamentations of Jeremiah“

Evita Rudžionytė – III l. diplomas
Mokytoja Ramutė Štreimikytė, koncertmeisterė Dalia Jatautaitė
Kauno Juozo Gruodžio konservatorija, 4 kl.
William Lioyd Webber – Gloria iš “Missa Sanctae Mariae Magdalenae”

Parašykite komentarą