„Natukai iš Muzikėnų šalies“ – istorija apie gimtadienį?

Jei šiems mokslo metams ieškote naujos literatūros, padedančios mokyti muzikos rašto, siūlome įsigyti knygelę „Natukai iš Muzikėnų šalies“. Ją parašėme naudodami asociacijų metodą, kuris greitai, neskausmingai ir linksmai vaikams padeda suprasti ir išmokti natas klaviatūroje ir penklinėje, dviejų ir keturių ketvirtinių metrą, natų trukmę, pauzes, muzikinius raktus, alteracijos ženklus ir kitus pagrindinius muzikos rašto principus. 

 
Medžiaga knygelėje dėstoma asociacijų principu – atrodo, perskaitėte istoriją apie gimtadienį, o iš tiesų ką tik vaikus išmokėte natų pavadinimų. Čia daug užduočių, kurios primena spalvinimo knygelę, bet labai efektyviai padeda įtvirtinti naujas žinias. O smagiausia skaitant knygelę vaikams susipažinti su Muzikėnų šalies gyventojais – Natukų šeima, šimtakoju Oktavijumi, bitute Gamute, drakonu Pauzauru ir kitais. Rekomenduojame bendrojo lavinimo ir muzikos mokykloms, muzikos studijoms ir būreliams – kad vaikai muzikos pamokų lauktų dar labiau!

Informacija apie knygelių užsakymą – čia: http://www.chorasugnele.lt/natukai/, jei norėtumėte daugiau informacijos – laukiame Jūsų laiško.

muzikos mokykla „Ugnelė“
meno vadovė Valerija Skapienė
knygelės bendraautorės:
Dovilė Kirdaitė, Ieva Krivickaitė, Toma Vaišvilaitė
telefonas pasiteiravimui +370 629 68060 (Ieva)

Parašykite komentarą