LCHS prezidentė kviečia į Lietuvos chorų sąjungos suvažiavimą, kuris vyks Kaune balandžio 6 dieną!

Rasa Gelgotienė

LCHS prezidentė

 

Mieli kolegos, chorinės bendruomenės nariai, 


norėčiau paraginti aktyviai dalyvauti Lietuvos chorų sąjungos Suvažiavime Kaune balandžio 6 d. 12 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79 – 1 / Kęstučio g. 1, Kaunas).

Kviečiame atvykti ne tik dabartinius LCHS narius, bet ir visus chorvedžius, chormeisterius, chorų prezidentus bei aktyvistus – jei dar nesate LCHS narys, galėsite įstoti.


Suvažiavime apžvelgsime tai, kas nuveikta, dar kartą pasitvirtinsime naujuosius įstatus ir išsirinksime mūsų sąjungos vadovybę  –  prezidentą ir tarybą.


Mes visi matome, kaip auga pilietinis aktyvumas mūsų šalyje – gražiausias pavyzdys buvo neseniai vykę savivaldos rinkimai, kuriuose daugelis sudalyvavome. Pilietinė visuomenė prasideda nuo visų piliečių aktyvaus įsitraukimo į visų lygių valstybės valdymą  ir nuo visuomeninio sektoriaus aktyvėjimo.


Mes, chorinė bendruomenė, turime savo organizaciją – Lietuvos chorų sąjungą. Jos misija – puoselėti chorinę kultūrą – yra ir kiekvieno iš mūsų misija. Norėtųsi, kad Chorų sąjungos veikloje dalyvautų visi chorų vadovai, chormeisteriai, koncertmeisteriai, chorų prezidentai ir choristai. Neseniai Lietuvos chorų sąjungai suteiktas kūrybinės sąjungos statusas. Tai reiškia, jog dalis mūsų Sąjungos narių  turi meno kūrėjo statusą (šiuo metu – apie 40). Kita dalis (kiek daugiau nei 60) šio statuso neturi, tačiau mūsų organizacijoje visi esame lygūs ir turime vienodas teises dalyvauti veikloje, būti renkami į vadovaujamus postus, o taip pat turime vienodą balso teisę.


Pagal mūsų įstatus, šio suvažiavimo metu rinksime Prezidentą ir Tarybą. Rinkimams norėtųsi rimčiau pasiruošti. Todėl taryba patvirtino tokią rinkimų tvarką:


Kviečiame kandidatus į Prezidentus iškelti savo kandidatūrą ir pateikti savo programą iki kovo 25 dienos – paskelbsime ją kovo 26 d LCHS naujienlaiškyje, kad visi LCHS nariai galėtų su ja susipažinti ir turėtų laiko apgalvoti, kam atiduoti savo balsą.Taip pat kviečiame  iki kovo 25 dienos pasisiūlyti tuos, kas norėtumėte būti Chorų sąjungos taryboje. 


Paliekame galimybę ir suvažiavimo metu išsikelti savo kandidatūrą bei pristatyti savo programą.


Mieli kolegos!


Labai tikiuosi, kad atsiliepsite į šį mano kvietimą – kelsite savo kandidatūras bei visi aktyviai sudalyvausite Lietuvos chorų sąjungos suvažiavime Kaune. Dar kartą pabrėžiu, kad į suvažiavimą kviečiame ir tuos, kurie dar nėra mūsų sąjungos nariai, bet pageidautų jais tapti.


Lauksime kandidatų laiškų ir iki susitikimo Kaune balandžio 6 dieną 12 val.

 

Kandidatūras teikite el.paštu info@lchs.lt

Parašykite komentarą