Klaipėdos muzikinis teatras kviečia skaityti teatro laikraštį „Muzika gydo“

 


 Klaipėdos Muzikinis teatras išleidžia jau ketvirtą teatro laikraščio numerį, šį kartą pavadintą „Muzika gydo“. Kaip ir dauguma Muzikinio teatro veiklų šiuo metu, jis virtualus. Čia pristatomi praėjusių metų geriausieji pelnę nominacijas „Pagauk bangą“.

​Ar žinote, kas Muzikiniame teatre gali pasigirti šalčiausiais nervais ir aštriausiu protu? ​Kodėl kuriant „Spragtuką“ prireikė virtualių mokymų ir ypatingų priemonių, kurios buvo specialiai atgabentos iš Amsterdamo?​ Kokio pelnyto titulo lengvai žada neatiduoti Baleto trupė? ​Kaip Muzikinio teatro orkestro profesionalai susitvarkė su patikėtomis sunkiomis užduotimis? ​Ir žinoma, apie autorinių sutarčių šachmatų partijas ir repeticijų grafikų pasjansus… Ir kokias gyvenimo bei veiklos užduotis sau kelia kalbinta balerina. ​Skelbiama artėjančio festivalio „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ programa. ​Bus ir linksmos istorijos iš Muzikinio teatro gyvenimo.

Skaityti laikraštį galite čia:  https://www.klaipedosmuzikinis.lt/storage/news/1rqo1Rdm7ZRaSVghKRXyhtLDdhSDqP0kHUyour1Y.pdf


Prisiminkite, kad visos istorijos baigiasi gerai, labai gerai arba kūrybiškai!

 

 

Parašykite komentarą