Kauno muzikinio teatro artistai vasarą intensyviai dirbs!

Palaipsniui švelnėjančiomis karantino sąlygomis Kauno valstybinio muzikinio teatro menininkai mažomis grupelėmis jau sugrįžo į repeticijų sales. 

Solistų, choro, baleto, orkestro kolektyvai pradėjo pasiruošimą rudens sezonui, kuriame laukia trijų spektaklių premjeros – F. Loewe miuziklas „Mano puikioji ledi“, T. Dobžanskio operetė „Karaliaus antrininkas“ ir naujoji legendinė „Traviata“, skirta lietuviškos profesionalios operos 100-mečiui. 

Pirmą kartą teatralai vasarą ne atostogaus, o intensyviai dirbs, kad spėtų atgaivinti ištikimųjų gerbėjų itin laukiamus repertuaro spektaklius ir parengtų naujuosius pastatymus.

 

Per tris prabėgusius mėnesius Teatro artistai labiausiai pasiilgo žiūrovų. Kompensuoti abipusio bendravimo troškimą muzikinio teatro menininkai nutarė pakviesdami kauniečius į vasaros koncertų ciklą „Muzikinis balkonas“.

Birželio 12 d. (penktadienį) 18 val. muzikinio teatro artistai  padovanos pirmąjį koncertą – „Pasivaikščiojimas su D. Dolskiu ir A. Šabaniausku“. Tai dviejų Lietuvos publikos numylėtinių – dainininkų Liudo Mikalausko ir Egidijaus Bavikino – parengta programa. Atlikėjai nukels publiką į aristokratiškas tarpukario koncertų sales ir kavines, o jiems akompanuosiantis varinių pučiamųjų sekstetas „Brass bravo“ padės pasijusti tarsi iškilmingame parade.

Birželį pakviesime jus dar į ne vieną ciklo koncertą, lai tai tampa gražia savaitės užbaigimo su kokybiška muzika tradicija. 

 

KMT inf.

Parašykite komentarą