Jungtinis Vilniaus liuteronų ir reformatų choras giedojo Valdovų rūmuose dr. Ingės Lukšaitės 80-mečiui

Vasario 27 d. jungtinis Vilniaus ev. liuteronų ir reformatų choras (vadovės Asta Saldukienė ir Gražina Petrauskaitė) giedojo Valdovų rūmuose vakare, skirtame doc. habil. dr. Ingės Lukšaitės 80-mečiui paminėti. Chorai atliko M.Mažvydo „Gyvenimą pašlovintą“, M. Liuterio ir J S. Bacho „Šventa Dvasia pas mus ateik“, Tobias Bromman harmonizuotą  „Dieve Tėve mielas“ ir kitus kūrinius.

Už poros dienų liuteronų choro vadovė Asta Saldukienė sulaukė padėkos iš jubiliatės: „… Jūsų pasirengimas, atidumas, tos senosios giesmės ir pasveikinimas, ir visas vakaras buvo toks įspūdingas, kad visai išmušė iš vėžių.  Plaukia prieš akis Jūsų ir visų giedotojų vaizdas, girdžiu Jūsų balsus po tais senais portretais. Šmėkščioja mintis, kad istorijoje yra krislas teisybės – galėjo ir turėjo  tos giesmės skambėti po tais skliautais, kurie dar buvo nenugriauti, bet suskambo po daug šimto metų atstatytuose rūmuose. Labai dėkoju ir kito choro vadovei Gražinai Petrauskaitei. Jūsų dėmesį, pastangas ir pasveikinimą priimu kaip skirtą visai lituanistikai, tada viskas atsistoja į savo vietas.
 
Ačiū Jums nuoširdžiausiai asmeniškai, dėkoju visiems giedotojams.  Tai buvo taip įspūdinga, kad iki gyvenimo pabaigos prisiminsiu Jus visus ir jausiu dėkingumą…
 
Būkit sveiki, kūrybingi ir nepailskite šiame sunkiame kelyje
 
dėkinga Ingė Lukšaitė“

 

 

Parašykite komentarą