Daugpilyje vėl skambės „Sidabriniai varpeliai“

2019 m. sausio 10-13 dienomis Daugpilyje jau tryliktąjį kartą šeimininkaus Tarptautinis sakralinės muzikos festivalis „Sudraba zvani („Silver bells“).

 

Festivalio metu vyks koncertai bažnyčiose ir koncertų salėse,  o taip pat solistų, vokalinių ansamblių ir chorų konkursas, kurio dalyviai turės galimybę varžytis net 23 kategorijose. Jų pasirodymus vertins tarptautinė žiuri. 

‎Tarptautinis sakralinės muzikos festivalis rengiamas kas dveji metai, ir jau spėjo išpopuliarėti ne tik Latvijoje, bet ir užsienyje. Į 2017 metais vykusį festivalį Daugpilyje atvyko 70 solistų ir 70 chorų (apie 3000 dalyvių!) iš Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Serbijos, Suomijos ir Ukrainos. 

Paraiškos dalyvauti XIII-ame tarptautiniame sakralinės muzikos festivalyje „Silver bells“ priimamos iki 2018 m. lapkričio 1 d. Paraiškos formą anglų kalba rasite čia (puslapio apačioje, ieškoti REGULATIONS AND APLIKATION FORM): 

 https://kultura.daugavpils.lv/lv/festivali/Starptautiskais_Daugavpils_garigas_muzikas_festivals_/XIII_Starptautiskais_Daugavpils_Garigas_muzikas_festivals_Sudraba_zvani/?cat_id=7297&item=65

Festivalio organizatoriai yra Daugpilio miesto tarybos Kultūros departamentas, taigi festivalio nuostatus ir paraiškos formą galite rasti savivaldybės interneto puslapyje www.kultura.daugavpils.lv

Bet kokius iškylančius klausimus prašome rašyti el.pašto adresu: sb2@inbox.lv

 

Parašykite komentarą