Bjelle ir Kaišiadorių KC kamerinio choro Do# virtualus AČIŪ savanorystei

Ar mokame padėkoti savanoriams, kurie šiandien rūpinasi visuomenės gerove? Savo aplinkoje matome labai daug žmonių, kurie su užsidegimu ir niekieno neskatinami buriasi daryti gera. Didžiulės pagarbos ir nuoširdaus „AČIŪ“ nusipelno Šaulių Sąjunga ir visos organizacijos, inicijuojančios savanoriškas veiklas bei padedančios visuomenei šiuo nelengvu laikotarpiu. Reikia nepamiršti ir tų žmonių, kurie daro mažus, bet labai nuoširdžius bei svarbius darbus: iškepa picą pareigūnams, siuva kaukes bendruomenei, aukoja apsaugos priemones, pasirūpina senoliais, moko savo vaikus, teikia psichologinę pagalbą ir nereikia pamiršti – kuria meno kūrinius kaimynams. Labai smagu, kad neatlygintinos paramos virusas mumyse plačiai paplito.


Savanorystės virusu užsikrėtė ir Kaišiadorių kultūros centro kamerinis choras Do#. Kolektyvo vadovė Sandra Čereškevičienė sako, kad „pasikeitus gyvenimo ritmui, vis dažniau susimąstome, kad ne furšetai ir fejerverkai yra svarbiausi. Nors choras, šiuo metu švenčiantis 10-ties metų jubiliejų, buvo suplanavęs pasirodymą su 4 Lietuvos chorais ir gimtojo miesto simfoniniu orkestru – vis dėl to ši muzika gyvai nesuskambėjo. Šiuo metu džiaugiamės, kad įgyvendinome kitą projektą: kartu su choro drauge Raminta Naujanyte-Bjelle virtualiai įrašėme Vytauto Kernagio muzikinį kūrinį „Baltas paukštis.“


Kūrybingoji atlikėja Bjelle savo repertuare šiam kūriniui skiria ypatingą vietą ir, kaip pati sako, „šią dainą chorui pasiūliau ne atsitiktinai. Balto paukščio kūrinio idėja – tarsi simbolis, nešantis šviesą, sako: viskas bus gerai.“


Virtualiai įrašytą kūrinį dainininkė Bjelle ir choro nariai dovanoja visiems savanoriams, kurie neatlygintinai daro gražius darbus ir neša „Balto paukščio“ viltį. Na, o tokių pozityvių, originalių ir inovatyvių pavyzdžių Lietuvoje yra išties daug. Žinoma, reiktų nepamiršti ir to, jog kiekvienas iš mūsų galime būti savanoriu ir prisidėti prie visuomenės gerumo. Kai susitelkiame kaip bendruomenė, esame patys stipriausi!

Kaišiadorių KC kamerinio choro Do# choro ir Bjelle virtualus įrašas Baltas paukštis (muzika ir žodžiai V. Kernagio, klavyras A. Kulikausko, aranžuotė chorui V. Miškinio)

 

Akompanuoja Danas Juškevičius

Garso režisierius – Jonas Bakanas

Vaizdo režisierius – Saulius Jankauskas

 

Parašykite komentarą