Apdovanojimai už nuopelnus Lietuvai įteikti dirigentams Artūrui Dambrauskui ir Raimondui Katinui

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė Valstybės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius.

Du iš 59-ų pagerbtųjų – chorų dirigentai: ordino„Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžius įteiktas Dainų šventės Dainų dienos meno vadovui dirigentui Artūrui Dambrauskui (nuotr. kairėje), Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medalis –  Moksleivių dainų šventės Dienos dienos meno vadovui dirigentui Raimondui Katinui (nuotr. dešinėje).

„Šiandien, Valstybės dieną, labiausiai norisi pabrėžti tai, kas jau nuveikta, ir padėkoti visiems, kurie iš širdies dirba Lietuvai. Tiems, kurių pilietiškumas – ne poza ir ne tušti žodžiai, kuriems ši šalis – svarbiausia pasaulyje. Tai Jūsų dėka Lietuva per mažiau nei tris dešimtis metų nuėjo tokį valstybingumo kelią, kad šiandien drąsiai lygiuojasi su daugeliu Europos ir kitų pasaulio valstybių, su kuriomis mus sieja tvirti draugystės ryšiai“, – sakė D. Grybauskaitė.

‎Nuoširdžiai sveikiname Lietuvos chorinės kultūros puoselėtojus, Dainų švenčių meno vadovus ir dirigentus p. A. Dambrauską ir R. Katiną garbingo apdovanojimo proga!!!

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/prezidenturoje-viena-iskiliausiu-ceremoniju-iteikia-apdovanojimus-uz-nuopelnus-lietuvai.d?id=78508295

Parašykite komentarą